Facebook

Ola | Sesja noworodkowa | New born session

poniedziałek, 28 lutego 2011

Korzystając z chwili przerwy przy postprodukcji, wstawiam dziś kilka fotek z niedawnej sesji noworodkowej - 3 tygodniowej Oleńki.Sesja odbyła się w domu Oli. Była dla nas niesamowitą przygodą. Malutka nie miała dobrego dnia, jak przyjechaliśmy to była niespokojna. Jednakże to nas nie zniechęciło:) Dziękuję Wam Kochani rodzice, że pozwoliliście nam wejść na chwilę do Waszego świata i spędzić z Wami te kilka godzin.

I dziękuję mojemu Hubertowi, który wspaniale mi asystował i pomagał. Twoja pomoc jest nieoceniona przy sesjach wyjazdowych :) [ Tyle prywaty:)]

Dzień Kobiet | Projekt specjalny | Ogłoszenie

czwartek, 24 lutego 2011

Parę tygodni temu ruszyliśmy z akcją oferty specjalnej z okazji Dnia Kobiet. Wspólnie z naszą "etatową" wizażystką Elą (Elu mam nadzieję, że się nie pogniewasz za to określenie :P), zaplanowaliśmy akcję 2 godzinnych sesji kobiecych jednego dnia. Jeśli jesteś facetem i chcesz zrobić swojej ukochanej wyjątkowy prezent lub jeśli jesteś kobietą i chcesz zrobić coś specjalnie dla siebie z okazji Naszego święta - już dziś zapytaj o szczegóły.

Prawdopodobnie wszystko zorganizujemy jednego dnia. Wstępnie będzie to 12 lub 13 marca. Jak już wpomniałam każda sesja będzie trwała maksymalnie 2 godziny z przygotowaniem, otrzymacie 15 zdjęć plus mały upominek od naszego studia. Serdecznie zapraszam!Laura - Zapowiedź

poniedziałek, 21 lutego 2011

Nie mogłam się powstrzymać i na szybko wrzucam jedną fotkę z sesji 5-miesięcznej Laury :)


Mały Książę - Milan

środa, 16 lutego 2011

Jedynie dzieci wiedzą, czego szukają.
Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę"

Tak mi się właśnie kojarzy pierwsze zdjęcie z tego wpisu - zamyślony Mały Książę :) Czyż on nie jest słodki?! Tylko niech Was nie zmyli ten pozorny spokój, bo niezła z niego "śrubka", jak ja to nazywam, czyli wiercipiętka:) Milan, bo tak mu na imię, ma już ponad roczek i nieźle sobie radzi z piłką (mówię na serio)!!! Pewnie to zasługa jego taty:)

Wizyta Kasi i Szymona z Milanem w moim studio, to czysty przypadek. Właściwie, to duże szczęście, że w ogóle do mnie zawitali! Byli jeden dzień w Poznaniu i akurat tak się złożyło, że moja sesja popołudniowa została przełożona, a Kasia rano tego samego dnia do mnie zadzwoniła.
Bardzo się cieszę, że tak zrobiła - to bardzo sympatyczna rodzinka i myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy! Jeszcze raz dziękuję Wam Kochani za odwiedziny!
Nowe karneciki | Walentynki | Sesja na prezent | Produkty

środa, 9 lutego 2011

Z racji tego, że już niedługo Walentynki, chciałam Wam pokazać nową kolekcję karnecików, które przygotowałam. Jeden Pan, który właśnie zamówił taką sesję z okazji Walentynek dla swojej żony, która spodziewa się dziecka, mocno mnie wczoraj zmobilizował i urodziły się takie oto nowe zaproszenia:) Pragnę Panu bardzo mocno podziękować i mam nadzieję, że prezent żonie się spodoba:)

Jeśli zatem nie macie pomysłu na tę czy inne okazje, już dziś zamówcie taki oto karnet.

A efekty sesji, o której pisałam, za jakiś czas na pewno pokażę na blogu:)
Paulina | Sesja ciążowa | Poznań

poniedziałek, 7 lutego 2011

Dzisiaj zapowiadana sesja brzuszkowa Pauliny i Kuby. Sporo zdjęć, bo jakoś nie mogłam się zdecydować, żeby wybrać tylko kilka. Sesja bardzo udana. Świetnie nam się pracowało, bo para była przesympatyczna. Dawno się już tak nie nagadałam podczas sesji:) Pozdrawiam Was Kochani i czekam na wieści o Waszym synku.