Facebook

O mnie

Jest wiele rzeczy, które mnie pasjonują. Zaczęło się od rysunku, potem trochę malarstwa i dekoracji wnętrz. Zawsze byłam artystyczną duszą. Jednak dopiero w fotografii zaczęłam się spełniać. Swoją pasję dzielę z osobą najbliższą memu sercu, dzięki temu mogę liczyć na codzienne wsparcie, dyskusje i cenne uwagi.

FOTOGRAFIA DZIECIĘCA

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, tak aby móc jeszcze lepiej przedstawiać świat dziecka moimi oczami. Nigdy nie mam gotowych kadrów – to niemożliwe podczas sesji dziecięcej. Każdy gest, minka, płacz jest dla mnie ważny. To chwile, które warte są zapamiętania, zwłaszcza dla rodziców.


FOTOGRAFIA CIĄŻOWA


Jest coś intrygującego w fotografii ciążowej, czego nie potrafię wyjaśnić. Podczas sesji zawsze staram się jak najbliżej poznać kobiety, które fotografuję. Dla każdej kobiety przeżywanie tego stanu jest inne. Dlatego ważne jest dla mnie wyczucie dobrego smaku oraz tego co mogę zaproponować, a co niekoniecznie. Sama jestem kobietą i robię zdjęcia, takie jakie sama chciałabym mieć.


Fotografowanie ludzi sprawia mi wiele radości. Jeśli widzą Państwo w moich pracach tę radość, to zapraszam do kontaktu. Chętnie poznam Państwa oczekiwania i postaram się dać z siebie jak najwięcej. Bo fotografowanie, to rodzaj usługi, a usługa, to działanie na rzecz innych, zatem jestem do Państwa dyspozycji, otwarta na propozycje i uwagi. Bardzo cenne są dla mnie komentarze i wiadomości, jakie otrzymuję od swoich klientów czy też osób obserwujących mojego bloga.


Fotografia ciążowa i dziecięca. Poznań. Wielkopolska.
Agnieszka (Kosińska) Marciniak


tel. 608-722-794
mail: agakoska1985@gmail.com


Serdecznie zapraszam do naszego studia!!!