Facebook

Oferta

SESJA CIĄŻOWA


Sesje ciążowe najlepiej wykonywać między 6 a 8 miesiącem ciąży. Brzuszek jest wtedy odpowiednio duży. Z doświadczenia wiem, że nie warto czekać na ostatnią chwilę. Dlatego już dziś zapraszam do rezerwacji wstępnego terminu.


SESJA DZIECIĘCA

Wykonuję sesje dzieci w każdym wieku. Każda okazja jest dobra. Pierwsze pół roku, roczek, urodziny itp. Mogą być to zarówno sesje studyjne jak i plenerowe.

SESJA NOWORODKA

Fotografie noworodkowe mają swój specyficzny charakter. Całe piękno tych zdjęć kryje się w tym, że jest to rzeczywiście noworodek. Chcąc osiągnąć odpowiedni efekt zachęcam do sesji w pierwszych tygodniach życia dziecka. Jest to czas, kiedy dziecko jeszcze dużo śpi i jest spokojniejsze. Podczas sesji noworodków nie używam lamp studyjnych błyskowych, lecz stosuję lampy światła ciągłego.

Sesje noworodkowe mogą odbyć się w moim studio lub w Państwa domu. W okresie letnim polecam zorganizowanie sesji w plenerze.

SESJA RODZINNA

Nie ma nic piękniejszego niż wspólne zdjęcia rodzinne. Na przekór stwierdzeniu, że "z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu", oferuję sesje rodzinne, gdzie mogą uczestniczyć wszyscy członkowie rodziny.

SESJA GLAMOUR
(fotografia kobiet "Kobiece piękno")

Chcesz sprawić prezent partnerowi, poczuć się wyjątkowo i kobieco? Zapraszam na sesje kobiece wsparte usługami profesjonalnej stylistki/wizażystki.

Żadna stylizacja nie jest nam straszna. Każdą traktujemy jako wyzwanie. A przychodząc na sesję możesz liczyć na profesjonalną opiekę zarówno od strony wyglądu jak i wykonanych zdjęć. Zabierz ze sobą koleżankę, a otrzymacie rabat na podwójną sesję tego samego dnia!!!


Usługa obejmuje:
- sesję fotograficzną w studio  (około 2-3 godziny)
- cyfrową obróbkę wybranych po sesji zdjęć (ok. 30 - 40 sztuk)
- 20 wybranych odbitek w rozmiarze 15x23 w efektowym, spersonalizowanym pudełku
- płytę DVD z gotowymi wybranymi zdjęciami
- UWAGA - dodatkowo: możliwość zamówienia drukowanych foto-książek, albumów z wywołanymi zdjęciami, fotoboardów oraz zdjęć drukowanych na płótnie (cena uzgadniana indywidualnie)!!!


POMYSŁ NA PREZENT

Z racji tego, że często pojawiają się pytania o prezent w postaci sesji fotograficznej, przygotowałam dla swoich klientów mini "kolekcję" własnoręcznie wykonanych karnetów, bonów upominkowych, pudełek na zdjęcia oraz zaproszeń. Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych takim pomysłem na prezent. Moja propozycja: prezent na urodziny narzeczonej/żony, z okazji Chrztu Św., roczku czy z okazji ślubu - zaproszenie na autorską sesję w plenerze w wykonaniu moim oraz mojego męża Huberta Marciniaka http://www.hubertmarciniak.pl/ 

PAKIETY DOSTĘPNE W OFERCIE NA 2012 ROK


PAKIET PODSTAWOWY• Czas trwania sesji – do 2h


• 30 zdjęć poddanych obróbce cyfrowej nagranych na płycie DVD w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej wywołanie zdjęć


PAKIET POSZERZONY


• Czas trwania sesji – do 2h


• 30 zdjęć poddanych obróbce cyfrowej nagranych na płycie DVD w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej wywołanie zdjęć


• 20 wybranych odbitek w rozmiarze 15x23 w oryginalnym przyozdobionym pudełku


PAKIET De Luxe


• Czas trwania sesji – do 2h


• 30 zdjęć poddanych obróbce cyfrowej nagranych na płycie DVD w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej wywołanie zdjęć


• Fotoksiążka rozm. 20x20 (10 rozkładówek - 20 zdjęć z sesji) w spersonalizowanej okładce


• Spersonalizowane pudełko na płytę oraz płyta DVD


PAKIET 2W1 (sesja brzuszkowa i noworodkowa)


• Czas trwania każdej sesji – do 2h


• Z każdej sesji po 20 zdjęć (razem 40 zdjęć) poddanych obróbce cyfrowej nagranych na płycie DVD w wysokiej rozdzielczości umożliwiającej wywołanie zdjęć


• 30 wybranych odbitek w rozmiarze 15x23 w oryginalnym przyozdobionym pudełku


• UWAGA: sesja noworodkowa obowiązuje do 3 tygodni życia dziecka