Facebook

Zapowiedzi

wtorek, 30 listopada 2010

Już niebawem kolejne posty. Oto zapowiedź stylizowanej sesji Kasi i Pawła oraz drugiej sesji z roczną Majunią w roli głównej.
Agnieszka | Sesja ciążowa | Fotografia rodzinna

sobota, 27 listopada 2010

Dziś, podążając za swoim postanowieniem, kolejna sesja z ostatniego długiego weekendu. Tym razem brzuszkowa. Agnieszka wraz ze swoją rodziną przyjechała do Polski prosto z Wielkiej Brytanii. Tym bardziej cieszę się, że postanowiła odwiedzić również mnie:)


Borys | Sesja na roczek | Sesja na prezent

poniedziałek, 22 listopada 2010

No to ruszamy dalej:) Tym razem chciałam zaprezentować zdjęcia ze spotkania z rocznym Borysem i jego rodzicami. Odwiedzili mnie, ponieważ otrzymali sesję w prezencie od rodziców małej Oliwki, która niedawno gościła na moim blogu:) Borys odziedziczył po swojej mamie przepiękne, duże oczy! Zapraszam do oglądania.


A na koniec jeszcze propozycja kartki świątecznej.

Maja | Sesja na roczek | Fotografia rodzinna

piątek, 19 listopada 2010

No to zaczynamy cykl sesji z ostatniego długiego weekendu. Powoli zaczynam się odkopywać ze sterty RAWów i mam zamiar na bieżąco uzupełniać wpisy na blogu:) Mam mocne postanowienie!

Na pierwszy rzut sesja przeuroczej Majuni, która odwiedziła mnie wraz z rodzicami z okazji Roczku:) Kiedy oglądałam jej zdjęcia nie mogłam wytrzymać, jej minki rozbawiły mnie do łez. Jest przeurocza! Sami zobaczcie!
Publikacja w Camerapixo | Wydanie specjalne | Fotografia dziecięca

niedziela, 14 listopada 2010

Spotkał mnie wielki zaszczyt i przyjemność publikacji moich zdjęć na łamach magazynu Camerapixo - wydanie specjalne dotyczące fotografii dziecięcej. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam zostać tak wyróżniona wśród wielu wspaniałych fotografów, którzy zajmują się tą dziedziną fotografii. Gratuluję wszystkim i sobie również:) Bo to moja pierwsza taka publikacja. Dziękuję!!


Ho ho ho...czyli propozycja kartki świątecznej:)

sobota, 13 listopada 2010

Wiem, że jeszcze nastrój nie świąteczny, ale może już dziś warto pomyśleć o oryginalnej kartce na Święta:)