Facebook

Mały Książę - Milan

środa, 16 lutego 2011

Jedynie dzieci wiedzą, czego szukają.
Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę"

Tak mi się właśnie kojarzy pierwsze zdjęcie z tego wpisu - zamyślony Mały Książę :) Czyż on nie jest słodki?! Tylko niech Was nie zmyli ten pozorny spokój, bo niezła z niego "śrubka", jak ja to nazywam, czyli wiercipiętka:) Milan, bo tak mu na imię, ma już ponad roczek i nieźle sobie radzi z piłką (mówię na serio)!!! Pewnie to zasługa jego taty:)

Wizyta Kasi i Szymona z Milanem w moim studio, to czysty przypadek. Właściwie, to duże szczęście, że w ogóle do mnie zawitali! Byli jeden dzień w Poznaniu i akurat tak się złożyło, że moja sesja popołudniowa została przełożona, a Kasia rano tego samego dnia do mnie zadzwoniła.
Bardzo się cieszę, że tak zrobiła - to bardzo sympatyczna rodzinka i myślę, że jeszcze nie raz się spotkamy! Jeszcze raz dziękuję Wam Kochani za odwiedziny!
7 komentarze:

marta grzybek pisze...

przystojniak:) fotka nr3 swietna:)

Karina Skupień pisze...

oo mały piłkarz rośnie :) cudna sesja , brawo !

Alicja Warzecha photography pisze...

urocza sesja :)pozdrawiam :)

agaw pisze...

Pięknie :) Udana sesji i model świetny :) Pozdrawiam :))

..... pisze...

Te na niebieskim tle jest boskie, Wiesz że mieszkałam w Poznaniu kiedyś:) Teraz zobaczyłam że ty też poznanianka jesteś :)

AGNIESZKA KOSIŃSKA pisze...

Rodowitą Poznanianką, to też nie jestem, ale już od 7 lat mieszkam w Poznaniu, teraz to właściwie w Kórniku..ale Poznań mam na co dzień;) Dziękuję pięknie za komentarze!

Jarek Sarnowski pisze...

ekstra kolorki, bąbelkowe super !

Prześlij komentarz