Facebook

Maja | Sesja w plenerze

sobota, 20 sierpnia 2011

Tak jak zapowiadałam, po weekendzie spędzonym na relaksie w Karpaczu, wracam do bloga z nową porcją fotek. Dziś bardzo długi i owocny dzień - dzień Pin Up Pikniku:) Projekt, który na pewno zasłużył na osobnego posta. Mogę tylko powiedzieć, że dziewczyny, stylizacje..wszystko było super udane! Już nie mogę doczekać się efektu naszej pracy. Po wakacjach na Krecie, zasiadam szybciutko do obróbki:)

Pisałam ostatnio, jak wiele życzliwości i dobra spotyka mnie od całkiem obcych mi ludzi, którzy będąc moimi klientami, stają się mi bliscy:). Iza i Julian byli u mnie z malutką Mają nie raz. Tym razem postawiliśmy na sesję w plenerze. Maja jest już dużą dziewczynką. Bardzo się zmieniła od ostatniego razu. Jak fajnie patrzeć na dzieciaki, które znam od małego, jak rosną...i widzieć radość w oczach ich rodziców!
Rodzice Mai jak zawsze byli bardzo zaangażowani w całą sesję. To bardzo ważne. Kochani, gdyby nie Wasze pomysły i pomoc, nie mielibyśmy tylu wspaniałych zdjęć. Jeszcze raz bardzo dziękuję z piękną kartkę. Cieszę się, że Was poznałam!
1 komentarze:

Ewa pisze...

Przepiękna sesja, urocza dziewczynka, rewelacyjne kadry.

Prześlij komentarz