Facebook

Dzieciaki w XoXo

czwartek, 22 marca 2012

Miesiąc temu w sklepiku dziecięcym XoXo Moda Design dla Dzieci, miałam okazję powtórzyć specjalną akcję fotograficzną. W sumie w ciągu jednego dnia odwiedziło nas aż 20 dzieci. Akcję uważam za bardzo udaną i jestem dumna z naszej sprawnej organizacji czasu pracy, bo grafik był przyznam napięty:)

Bardzo dziękuję wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy pojawili się tego dnia, a przede wszystkim dziękuję Oli właścicielce sklepu, która mnie w to wciągnęła. Dzięki temu, że świetnie się dogadujemy fajnie było spędzić cały dzień w jej towarzystwie. Ola ma bardzo ciepły stosunek do dzieciaków i dużo mi pomogła. Poza tym jest bardzo uzdolniona, a jej prace możecie podziwiać i zakupić właśnie w jej sklepie.
Poduszki, lalki, maskotki, fartuszki, woreczki i wszystko co da się tylko wyszyć - możecie u niej zamówić. Ale w Oli sklepie, w asortymencie znajdziecie też inne rzeczy, które Ola zamawia ze staranną uwagą. Nie znajdziecie tam żadnych zabawek Made in China. Wiele rzeczy to jak dla mnie przynajmniej swoisty powrót do dzieciństwa, do drewnianych kolejek, liczydeł, wózeczków, klocków itd itd. A z resztą co się będę rozpisywać. Po prostu musicie tam wpaść. Nawet jeśli nie macie takich małych szkrabów, to można tam znaleźć naprawdę fajne prezenty:)

0 komentarze:

Prześlij komentarz