Facebook

...:::**Magicznych Świąt!**:::...

czwartek, 23 grudnia 2010

Kochani, z okazji Świąt Bożego Narodzenia chciałam Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Dużo uśmiechu, pomyślności i spełnienia najskrytszych marzeń oraz samych sukcesów w Nowym 2011 Roku.

Bardzo Wam dziękuję za zaufanie, jakim mnie obdarzyliście w tym roku. Dzięki Wam mogłam realizować swoją pasję i cieszyć się Waszym szczęściem!

A teraz 3 razy A: Adaś, Antonia i Alan ;)

Kasia i Paweł | Stylizowana sesja brzuszkowa w oczekiwaniu na Kajtka

sobota, 11 grudnia 2010

Przedstawiam Wam Kasię i Pawła. A zaczęło się to tak.

Parę tygodni temu Paweł zadzwonił do mnie czy może przyjechać z Kasią na sesję ciążową. Wszystko ok, z tym, że okazało się, że za pare dni Kasia ma rodzić, więc trzeba było się spieszyć:) Paweł jechał specjalnie z Katowic, żeby zdążyć i jakoś udało nam się zorganizować, tak żeby wszystkim pasowało, łącznie z Elą, która na tej sesji była niezbędna! A to dlatego, że Kasia z Pawłem chcieli niebanalne zdjęcia, styliowane trochę na prl'owski styl:) Na tyle ile udało mi się w te kilka dni zorganizować jakieś babcine gadżety, na tyle mam nadzieję, że sprostaliśmy wszyscy oczekiwaniom, bo i Hubert się zaangażował w poszukiwania;)

Dziś już Kasia i Paweł są szczęśliwymi rodzicami małego Kajetana. Bardzo się cieszę i dziękuję Wam Kochani za zaangażowanie:)
Agata | Sesja modelki | Fashion | Portret

sobota, 4 grudnia 2010

Nareszcie! Długo oczekiwana sesja mojej znajomej Agaty, która przyjechała do mnie specjalnie na moje zaproszenie aż z Wrocławia:) Agata jest świetną modelką, zdjęcia w zasadzie same się robiły! Dzięki pomocy Eli, która stworzyła niezwykłe kreacje/wcielenia Agaty, powstały te oto zdjęcia. Nie mogłam się powstrzymać i wrzucam sporo fotek, bo nie umiem się zdecydować tylko na kilka:)


A oto krótki filmik z backstage'u zrealizowany i zmontowany przez mojego zdolnego Huberta:)


Agata session from Agnieszka Kosińska on Vimeo.