Facebook

Miesiąc temu...

poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Zanim na dobre powrócę do pracy i do blogowania (a jeszcze chwile to na pewno zajmie), chciałam korzystając z wolnej chwili (choć ich ostatnio bardzo mało) przedstawić Wam kogoś, kto zmienił moje życie o 180 stopni. Miesiąc temu 20 lipca przyszedł na świat mój synek Tymon. Dziś tylko kilka zdjęć, bo wszystkich nie jestem w stanie nawet jeszcze zgrać i obrobić, ale na pewno pojawi się jeszcze wiele odsłon Tymka:)

Bardzo dziękuje wszystkim moim zaprzyjaźnionym klientom za wsparcie, życzliwe słowa i gratulacje. Dziękuję również za wyrozumiałość i mam nadzieję, że poczekacie jeszcze na mnie troszkę zanim się na dobre zorganizuje i wrócę do pracy jako mama-fotograf;)

8 komentarze:

beauty-fashion-shopping pisze...

Fantastycznie !!!

Deilephila pisze...

Serdeczne gratulacje!

pyrQa film studio pisze...

Świetny!

Joanna Zielińska - fotografia pisze...

Taki mały Ktoś, a potrafi nieźle zdezorganizować życie, co? Ale warto i choć czasami jest bardzo ciężko, to warto sobie od nowa wszystko poukładać dla tego małego Ktosia! Bo teraz to On jest najważniejszy. Cudny Maluch.

www.iwonabaldyga.pl pisze...

Cudny Synuś:) Już miesiąc, albo tylko miesiąc. Korzystaj z chwil z Okruszkiem póki taki malutki, czas szybko mija:) Powodzenia Mamo:)))

marciniaki.com pisze...

Dziękuję Kochani:) Fakt, taki mały Ktoś,a jakiego zamieszania narobił:)

Agata pisze...

Ogromne gratulacje :) Cudny Okruszek :)

Beautiful GIRL and Fashion pisze...

ale słodziak:)

Prześlij komentarz