Facebook

Noworoczny post | Kornelia

środa, 2 stycznia 2013

Witajcie w Nowym Roku. Jak to mówią: "nowy rok, nowe możliwości". Jednak nie udało mi się zrealizować planu publikacji wszystkich sesji zeszłorocznych, postaram się to jakoś szybko nadrobić.

Będzie sporo nowości i zmian na blogu oraz stronie, ale tego jeszcze nie zdradzę. Zmienił się również nieznacznie cennik, o czym musicie wiedzieć. Dalej jednak dla stałych klientów przewidziane są rabaty;)

Mam nadzieję, że ten rok rzeczywiście przyniesie sporo nowych możliwości i będzie się dużo działo. W końcu przede mną organizacja imprezy roczkowej Tymona, pierwsze kroki i inne ważne chwile, które będzie trzeba uwiecznić w kadrach!

Sobie życzę dużo wytrwałości, cierpliwości i dobrej organizacji czasu pracy przy moim berbeciu 24h, a także mam nadzieję poznać wielu wspaniałych ludzi. Każdemu zaś kogo znam, kto czyta tego bloga życzę wspaniałego, szczęśliwego i pomyślnego roku 2013tego.

Na koniec Kornelia. Jej oczy zrobiły furorę, gdy pokazałam przedsmak sesji na facebook'u. Szczerzę mówiać, miałam problem, aby wybrać zdjęcia, bo było tak dużo świetnych minek, że nie moglam się zdecydować. Pozdrawiam szczęśliwych rodziców tego żywego Sreberka:)


0 komentarze:

Prześlij komentarz