Facebook

Pin Up Piknik vol. 2 | Dziewczyny z kalendarza

środa, 16 stycznia 2013

Chciałabym dzisiaj powrócić jeszcze do ubiegłego roku, kiedy to odbył się drugi już Pin Up Piknik, w którym miałam okazję brać udział. Dla przypomnienia projekt ten jest akcją społeczną. Organizatorkami były dwie fotografki - Karina Lasek i ja oraz dwie wyzażystki - Ela Zimniak i Magda Majer.

W zeszłym roku odbyła się druga edycja. Wybrałyśmy 11 kobiet, które zmieniłyśmy na jeden dzień w piękne pin up girls i zrobiłyśmy im sesję zdjęciową w parku Cytadela w Poznaniu przy współpracy z Restauracją Umberto.

Efektem wieńczącym naszą pracę był zorganizowany wernisaż oraz kalendarz, który ukazał się nakładem 60 sztuk, czyniąc go tym samym gratką dla fanów stylu pin up.

Wracam dziś do tych zdjęć, ponieważ po pierwsze do tej pory nie udało mi się opublikować ich tutaj, a po drugie wczoraj miałam okazję udzielać wraz z koleżankami wywiadu z okazji wydania kalendarza w programie "Pytanie na śniadanie" w TVP2.

Poniżej trochę moich zdjęć z tej akcji. Przedstawiam Wam kolejno: Darię, Agatę, Joasię, Izę, Magdę, Anię, Lidię, Martę, Magdę, Agatę i Malinę:)

0 komentarze:

Prześlij komentarz